/Files/images/1.jpg

Велику допомогу у проведенні патріотичного виховання учнів надаєісторико-краєзнавчиймузей створений на кошти ТОВ «Лан» у 2009 році. По своєму статусу він є приватним музеєм (власникМакодзебаОлег Миколайович).

/Files/images/7.jpg

Музей є базою для роботи волонтерського загону «Збереження історичноїпам»яті). Музей увібрав у себе історичнупам»ятькількох поколіньжителівНовомиколаївськоїсільської ради.

/Files/images/4.jpg

На його базі проводиться широка пошукова робота по збору предметів побуту та одягу початку ХХ століття, запис спогадів людей, що пережили голодом, учасників Вітчизняної війни, передовиків виробництва.

/Files/images/5.jpg

Велику допомогу у зборі експонатів та організації роботи музею надають сподвижники–ентузіасти, серед яких в першу чергу потрібно назвати Компанійця Василя Миколайовича.

З його ініціативи при музеї створено і активно працює гурток-майстерня по виготовленню макетів історичних експонатів, іграшок,кукол-мотанок, народної вишивки.

Василь Миколайович не лише керує роботою гуртка на громадських засадах, але і за власні кошти забезпечує його матеріальну базу.

/Files/images/6.jpg

На базі гуртка у грудні 2012 року було організовано сімейне свято «День музею» у якому прийняли участь учні школи та батьки. Учасники гуртка демонстрували власноруч виготовлені вироби, розповідали про їхнє історичне та культурне призначення, ділилися секретами технології.

По закінченні свята учні були нагороджені подарунками та грамотами.

Кiлькiсть переглядiв: 54